Dahua Technology, ePoE IP Sistemini Başlattı

HANGZHOU, Çin / 03 Temmuz 2017 Küresel video gözetim endüstrisinde lider bir çözüm sağlayıcısı olan Dahua Technology Co., Ltd., bugün kameralar, ağ anahtarları ve ağlar da dahil olmak üzere genişletilmiş Power on Ethernet (ePoE) cihazları sisteminin piyasaya sürüldüğünü duyurdu kayıt cihazları. Dahua ePoE IP sistemi, ePoE kamera ile ePoE ağ anahtarı veya gömülü anahtarla ePoE NVR arasında 800 metreye kadar destekler. Geleneksel Ethernet ve POE'nin (328 feet) 100 metre (328 feet) arasındaki sınırını aşar ve Ethernet uzatma cihazlarına veya ek ağ anahtarlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Ürün Özellikleri

Dahua, IP kameralar, NVR'ler ve Ağ anahtarları da dahil olmak üzere ePoE IP Sistemi için eksiksiz bir çözüm sunar. Sistem aşağıdaki özelliklere sahiptir:

1. Genişletilmiş PoE iletimi: 800m, 10Mbps, 13W veya 300m, 100Mbps, 25.4W

2. Otomatik kurulum, tak ve çalıştır

3. IP'ye analog geçiş için mükemmel: IP video, ses, kontrol ve güç (4'ü 1 arada) üzerinden koaksiyel kablo; LR1002 ePoE - BNC adaptör ile

ePoE Serisi Ağ Kameraları

EPoE serisi IP kameralar Temmuz 2017'de piyasaya sürülecek. 1080P'den 4K'ya kadar çözünürlükleri kapsıyorlar ve zengin kamera biçimleri faktörü (kutu, mermi, kubbe, göz küresi) ve lens tipleri (değişken odaklı, sabit lens) var. Çoğu gözetim gereksinimlerini karşılayabilir. Ayrıca, Eco-savvy 3.0 serisinin bir alt kategorisi olarak, Akıllı Video Algılama (Tripwire, Intrusion, Abandoned / Eksik algılama), Yüz Tespiti ve Smart H gibi Eco-savvy 3.0 serisi ürünlerin tüm yazılım özelliklerini devralırlar. 265+ kodlama. Uzun mesafeli iletim ihtiyacı olan montajcılar için iyi bir seçimdir.ePoE Serisi Ağ Kayıt Cihazları

EPoE serisi ağ kaydedicileri Eylül 2017'de piyasaya sürülecek. EPoE kameralara bağlanırken uzun mesafeli PoE iletimini (300m @ 100Mbps / 800m @ 10Mbps / EOC) destekleyen 8 yeşil ePoE bağlantı noktası var. Farklı depolama kapasitesi için sırasıyla 2/4/8 SATA bağlantı noktasına sahip 3 model vardır. Gelişmiş H.265 yonga seti, 16ch @ 1080P veya 4ch @ 4K canlı görüntü veya oynatmaya kadar bir performansta 4K ve H.265 kod çözmeyi desteklemek için kurulur. Pro serisi NVR'nin alt kategorisi olarak, Akıllı Video Algılama, Yüz Algılama, Akıllı H.265 + kod çözme, ANPR, POS ve özel bölme gibi NVR5000-4KS2 serisi ürünlerin tüm yazılım özelliklerini devralır. Mevcut sistemin taşınması için mükemmel olan standart Ethernet veya PoE kamera ve anahtarlarla uyumludur.
 

 ePoE Serisi Ağ Anahtarı

EPoE ağ anahtarı PFL2106-4ET-96 Kasım 2016'da piyasaya sürüldü. EPoE kameralarla bağlandığında uzun mesafeli PoE iletimini (300m @ 100Mbps / 800m @ 10Mbps / EoC) destekleyen 4 ePoE bağlantı noktası vardır. Tak ve çalıştır özelliğini destekler ve uzun mesafeli iletimi gerçekleştirmek için herhangi bir yapılandırma gerekmez. Ek olarak, ePoE serisi ağ anahtarı, geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-30 ° C ~ + 65 ° C) ve yüksek seviye yıldırımdan korunma özelliğine sahip endüstriyel ekipman tasarımına sahiptir; bu, ekipman odasına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak maliyetten tasarruf sağlar. Ayrıca, ePoE olmayan IP kameralarla da uyumludur (100m @ 100Mbps).ePoE Network Switch PFL2106-4ET-96
Koaksiyel Genişletici LR1002'den Güç

• 1 * 10/100 Mb / sn Temel TX + 1 * BNC
• RG59 koaksiyel kablo: 400m / 100 Mbps, 1000m / 10 Mbps
• Yüksek seviye yıldırımdan korunma
• -30 ° C ~ 65 ° CLR1002 Uygulaması

Uygulama Senaryoları

Büyük depo, parklar, bahçe ve açık otopark gibi geniş alanların gözetimi için, kamera konumları dağılmış ve kontrol merkezinden uzakta, genellikle 100 metreden daha uzun. Geleneksel yaklaşım, iletim mesafesini uzatmak için tekrarlayıcı cihazlar eklemektir. Ancak bu, ekipman ve kurulum maliyetini artıracaktır. Tekrarlayıcıyı kurmak için güç kaynağı ve bağlantı kutusu gerekecektir. Ayrıca, ürün arızası riskini korumayı zorlaştırır ve arttırır. Alternatif olarak, uzun mesafeli iletim için fiber optik alıcı-verici de mevcuttur. Bununla birlikte, fiber optik kablo kurulmalıdır ve fiber optik alıcı-vericiyi ve aynı zamanda kamerayı çalıştırmak için kamera tarafında bir güç kaynağı gerektirir. Büyük bir alana birkaç kurulum noktanız varsa, bu oldukça büyük bir problemdir. Dahua ePoE IP sistemi çok basit ve etkili bir çözüm sunar. Dahua ePoE, geleneksel Cat5 ethernet kablosu ile 800 metreye kadar destekler. Ön uçtan arka uç cihazlara bağlanmak için yalnızca bir kablo gerektiğinden ağ yapısını büyük ölçüde basitleştirir, bu da tüm sistemin daha yüksek güvenilirlik ve daha düşük kurulum ve bakım maliyetleri ile sonuçlanır.

Analog izleme sisteminin IP'ye geçişi için, mevcut koaksiyel kablonun tekrar kullanılması kurulum maliyetini büyük ölçüde azaltabilir. Uygun bir çözüm 3 konuyu ele almalıdır: IP video sinyalini ve RJ45 bağlantısını koaksiyel kabloya uyarlayın, koaksiyel kablo uzunluğunu destekleyin, koaksiyel kablo üzerinden güç iletin. Dahua ePoE IP sistemi hepsine hitap eder ve mevcut koaksiyel kablonun IP videoyu çalıştırmak için yeniden kullanımını kolaylaştırır. Power Over Coaxial Extender LR1002, bir ucunda IP kamera veya ağ anahtarının Ethernet portuna ve diğer ucunda BNC koaksiyel kablonun bağlantısına bağlanır, Dahua ePoE IP sistemi 10Mbit / s'de RG59 koaksiyel kablo üzerinden 1.000 metreye kadar iletimi destekler bant genişliği ve IP kameraya PoE gücü sağlar. Bu, kesintisiz tak ve çalıştır çözümü sunan basit ve etkili bir çözümdür. Analogdan IP'ye geçişi önemli ölçüde azaltabilir.


Geleneksel Karma Ağ Uygulaması


Dahua ePoE IP sistem çözümü

Özet

Dahua'nın ePoE teknolojisi, fiziksel katmandan gelişmiş 2D-PAM3 kodlama modülasyonunu benimser ve 10Mbps hızında 800 metreden, Cat5 veya koaksiyel kablo ortamıyla 100Mbps hızında 300 metreden tam çift yönlü aktarımı gerçekleştirir. Dahua ePoE teknolojisi, IP kamera ve ağ anahtarı arasında uzun mesafeli aktarımı gerçekleştirmek için yeni bir yol sunar. Daha esnek gözetim sistemi tasarımı sağlar, güvenilirliği artırır ve inşaat ve kablolama maliyetlerinden tasarruf sağlar.

 


 

26.07.2019

                                                    
                                                                                   Kamtek Elektronik ve Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. © Copyright 2008 - 2019

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.